BESPLATNA DOSTAVA ZA SVE NARUDŽBE TIJEKOM SVJETSKOG PRVENSTVABRZA DOSTAVA – 2–5 RADNIH DANA#1 IZBOR NOGOMETAŠA U HRVATSKOJ
WORLD CUP AKCIJAUŠTEDI DO 50 €BESPLATNA DOSTAVA30%+ POPUSTANARUČI ODMAH

Goal Recovery™

49,99 

Goal Recovery je napredni napitak za regeneraciju nakon treninga ili utakmice, osmišljen posebno za nogometaše i aktivne pojedince.
Kombinacija brzo dostupnih kvalitetnih proteina, ugljikohidrata, BCAA aminokiselina, elektrolita i vitamina pomaže u obnovi mišića, nadoknadi izgubljene energije te podržava bržu regeneraciju.
Zahvaljujući sadržaju Palatinose™ (izomaltuloze), omogućuje stabilniji porast razine šećera u krvi i dugotrajniju energiju.

Odaberi količinu

Na zalihi spremno za slanje
American Express Discover Visa Mastercard PayPal Apple Pay Google Pay
🏆
World Cup akcija
besplatna dostava za sve narudžbe
🛡️
30-dnevno jamstvo
povrata novca

📦

Goal Recovery je napredni napitak za regeneraciju nakon treninga ili utakmice, osmišljen posebno za nogometaše i aktivne pojedince.
Kombinacija brzo dostupnih kvalitetnih proteina, ugljikohidrata, BCAA aminokiselina, elektrolita i vitamina pomaže u obnovi mišića, nadoknadi izgubljene energije te podržava bržu regeneraciju.
Zahvaljujući sadržaju Palatinose™ (izomaltuloze), omogućuje stabilniji porast razine šećera u krvi i dugotrajniju energiju.

Goal Recovery – Chocolate

Neto težina: 750 g
Ukupan broj porcija: 15
Opis:
Prašak za regeneracijski napitak s Palatinose™ – okus trostruke čokolade.
Prašak s ugljikohidratima, proteinima, Calci-K® i Palatinose™ (izomaltuloza) te vitaminima, sa šećerom i zaslađivačima.
Proteini doprinose rastu i održavanju mišićne mase te održavanju normalnih kostiju.
Konzumacija hrane/pića koja sadrži izomaltulozu uzrokuje manji porast glukoze u krvi nakon unosa u usporedbi s hranom/pićima koja sadrže šećer.
Ovaj proizvod je idealan kao dio raznolike i uravnotežene prehrane te zdravog načina života.
Sastojci:
  • Matrica ugljikohidrata [maltodekstrin, dekstroza, fruktoza, Palatinose™ (izomaltuloza*)]
  • Koncentrat proteina sirutke
  • Obrani kakao u prahu (10 %)
  • Obrano mlijeko u prahu
  • Inulin (iz cikorije)
  • BCAA u omjeru 2:1:1 (L-leucin, L-izoleucin i L-valin)
  • Pojačivač arome (glicin)
  • Mineralni premiks (kalijev citrat, natrijev klorid, magnezijeve soli limunske kiseline, Calci-K® – kalcijev kalijev fosfat-citrat)
  • Zaslađivači (eritritol, steviol glikozidi)
  • Vitaminski premiks [maltodekstrin, sredstvo protiv zgrudnjavanja (kalcijeve soli ortofosforne kiseline), L-askorbinska kiselina, magnezijev oksid, DL-alfa-tokoferil-acetat, nikotinamid, cinkov oksid, kolekalciferol, kalcijev D-pantotenat, bakrov sulfat, piridoksin hidroklorid, tiamin hidroklorid, riboflavin, pteroilmonoglutaminska kiselina, beta-karoten (1 %)]
  • Emulgator (natrijeva karboksimetil celuloza)
  • Arome

*Izomaltuloza (Palatinose™) je izvor glukoze i fruktoze.
Alergeni:
Proizvedeno u pogonu koji koristi gluten, mlijeko, jaja i orašaste plodove.
Hranjive vrijednosti:
Hranjiva vrijednost Na 100 g proizvoda Po porciji (50 g) *RI% (po porciji)
Energija 1380 kJ / 326 kcal 690 kJ / 163 kcal 8 %**
Masti 1,82 g 0,91 g 1 %**
– od toga zasićene masne kiseline 1,24 g 0,62 g 3 %**
Ugljikohidrati 55 g 27 g 10 %**
– od toga šećeri* 27 g 13 g 14 %**
– polioli 2 g 1 g
Vlakna 9 g 4,5 g
Proteini 20 g 10 g 20 %**
Sol 0,73 g 0,36 g 6 %**

Aktivni sastojci (na 100 g / po porciji 50 g):
Sastojak Na 100 g Po porciji (50 g) *RI% (po porciji)
Matrica ugljikohidrata 48000 mg 24000 mg
Maltodekstrin 26000 mg 13000 mg
Dekstroza 12000 mg 6000 mg
Fruktoza 7500 mg 3750 mg
Palatinose™ 2500 mg 1250 mg
BCAA u omjeru 2:1:1 5000 mg 2500 mg
L-leucin 2500 mg 1250 mg
L-izoleucin 1250 mg 625 mg
L-valin 1250 mg 625 mg
Mineralni premiks
Natrij 275 mg 138 mg
Magnezij 200 mg 100 mg 26 %***
Kalcij 301 mg 181 mg 18 %***
Kalij 600 mg 300 mg 15 %***
Vitaminski premiks
Vitamin B1 0,36 mg 0,18 mg 16 %***
Vitamin B2 0,45 mg 0,23 mg 16 %***
Niacin 6 mg 3 mg 18 %***
Pantotenska kiselina 2,06 mg 1,03 mg 17 %***
Vitamin B6 0,46 mg 0,23 mg 16 %***
Folna kiselina 75 µg 37,5 µg 18 %***
Vitamin C 270 mg 135 mg 168 %***
Vitamin D 11,3 µg 5,6 µg 112 %***
Vitamin E 3,6 mg 1,8 mg 15 %***
Cink 3,7 mg 1,9 mg 19 %***
Bakar 374 µg 187 µg 18 %***

Napomene:
*Od toga 2,5 g izomaltuloze na 100 g.
**RI%: Referentni unos prosječne odrasle osobe (8400 kJ / 2000 kcal).
***NRV%: Referentna vrijednost hranjivih tvari.
Upozorenja:
Ne koristiti proizvod kao zamjenu za uravnoteženu prehranu i zdrav način života.
Ne prekoračiti preporučenu dozu.
Čuvati izvan dohvata male djece.
Uvjeti čuvanja:
Proizvod čuvati dobro zatvoren na temperaturi između 5–30 °C.
Čuvati podalje od izravne topline, vlage i sunčeve svjetlosti.
Nakon otvaranja ne čuvati dulje od 6 mjeseci.

Pomiješajte 1 porciju (50 g) praha s 250 ml hladne vode i dobro promiješajte ili izblendajte.
Preporučujemo 1 porciju dnevno.

Goal Recovery možete uključiti nakon treninga, utakmice ili druge sportske aktivnosti kao dio uravnotežene prehrane i aktivnog načina života.

Dostava:

Narudžbe obično obradimo i pripremimo za otpremu u roku od 2–5 radnih dana.

Budući da se naše skladište nalazi u Sloveniji, predviđeno vrijeme dostave nakon otpreme narudžbe je 2–5 radnih dana.

Kod narudžbi iznad 60 € dostava je besplatna.

U razdobljima povećanog broja narudžbi obrada može potrajati nešto dulje, ali uvijek se trudimo da svaka narudžba stigne što je prije moguće.

Povrati:

Nudimo 30-dnevno jamstvo povrata novca od dana primitka pošiljke.

Proizvod mora biti vraćen u originalnoj, neoštećenoj i neotvorenoj ambalaži. Dodatke prehrani koji su otvoreni ili korišteni, iz sigurnosnih i higijenskih razloga ne možemo prihvatiti za povrat.

Ako primiš oštećen ili neispravan proizvod, kontaktiraj nas na [email protected].

Za obradu povrata potreban nam je dokaz o kupnji te, po potrebi, fotografija ili video proizvoda.

Nakon potvrde povrata, iznos vraćamo na isti način plaćanja koji je korišten prilikom kupnje.

Preporučujemo i:

Proizvedeno u certificiranom proizvodnom pogonu
Quality badge Quality badge Quality badge Quality badge Quality badge Quality badge FDA badge

Zadovoljni kupci
AP Football Nutrition™

Ponosni smo što našim kupcima pomažemo odigrati svaku utakmicu s maksimalnom energijom i izdržljivošću. Jeste li vi sljedeći?

Podrška
kupcima 24/7

Imate pitanja ili nedoumice? Obratite se našem timu za podršku na
[email protected]

Sastojci nisu na WADA popisu zabranjenih supstanci

Formulirano bez sastojaka sa WADA popisa zabranjenih supstanci

30-dnevno jamstvo
povrata novca

Povrat novca zajamčen je unutar 30 dana od primitka narudžbe.

World Cup akcija
za nogometaše.

Trenutno smo pripremili posebnu World Cup akciju za nogometaše koji žele više energije prije utakmice, bolju hidrataciju tijekom napora i podršku oporavku nakon treninga ili utakmica.

U videu možeš vidjeti kako se AP Football Nutrition proizvodi koriste u praksi — prije aktivnosti, tijekom treninga i nakon završetka napora.

Bez obzira odabereš li jedan proizvod ili kompletan paket, cilj je isti: više energije, bolja hidratacija i podrška oporavku.
POGLEDAJ SVE PROIZVODE NA AKCIJI
AP Football Nutrition World Cup akcija
Goal Recovery

Kada trening završi, oporavak tek počinje

Goal Recovery je napitak za oporavak za nogometaše koji nakon napora žele posegnuti za proizvodom s jasnim sastavom. Formula kombinira proteine sirutke, ugljikohidrate, Palatinose™ (izomaltulozu), BCAA aminokiseline, minerale i vitamine u praktičnom obliku za jednostavnu pripremu.

Bez obzira je li iza tebe trening, utakmica ili intenzivan nogometni dan, Goal Recovery je osmišljen kao protein and hydration blend koji možeš jednostavno uključiti u svoju rutinu nakon napora.

Jedno pakiranje sadrži 750 g proizvoda odnosno 15 porcija. Preporučena porcija iznosi 50 g, pomiješana s 250 ml hladne vode.

Goal Recovery za nogometaše
ŠTO DOBIVAŠ

Jasan sastav bez nagađanja

Svaka porcija osigurava 10 g proteina, koji doprinose rastu i održavanju mišićne mase te održavanju normalnih kostiju.

Uz to dobivaš 27 g ugljikohidrata i 2500 mg BCAA u omjeru 2:1:1 te važne minerale i vitamine kao što su kalcij, magnezij, kalij, natrij, vitamin C, D, E, cink i bakar.

Formula također sadrži Palatinose™ (izomaltulozu), koja uzrokuje manji porast glukoze u krvi nakon konzumacije u usporedbi sa šećerom.

To znači da nakon napora dobivaš kombinaciju nutrijenata koju možeš jednostavno uključiti u svoju nogometnu rutinu.

Sastav Goal Recovery
Jednostavna upotreba

Pripremi brzo. Uključi u svoju nogometnu rutinu.

Priprema je jednostavna: 50 g praha pomiješaš s 250 ml hladne vode, dobro promiješaš ili izblendiraš i konzumiraš 1 porciju dnevno.

Zbog praktične pripreme i jasnog sastava, Goal Recovery je odličan izbor za nogometaše koji žele nakon treninga ili utakmice imati pri ruci napitak za oporavak s ugljikohidratima, proteinima, mineralima i vitaminima.

Proizvod je namijenjen kao dio raznolike i uravnotežene prehrane te zdravog načina života. Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.

Priprema napitka Goal Recovery
Goal Recovery AP Football Nutrition

Pitanja? Objasnimo kako Goal Recovery™ podržava tvoju regeneraciju.

Koji su glavni sastojci u Goal Recovery™?

Goal Recovery™ je kombinacija ugljikohidrata, bjelančevina, elektrolita i vitamina, osmišljena za podršku regeneraciji nakon treninga ili utakmice.

Sadrži whey protein, BCAA aminokiseline, Palatinose™ (izomaltulozu), ugljikohidrate te minerale i vitamine za podršku mišićima i hidrataciji.

Kako koristiti Goal Recovery™?

Pomiješaj 1 porciju (50 g) s 250 ml hladne vode i konzumiraj nakon treninga ili utakmice.

Za optimalnu regeneraciju preporučuje se napitak konzumirati što prije nakon aktivnosti.

Zašto je kombinacija bjelančevina i ugljikohidrata važna?

Bjelančevine doprinose rastu i održavanju mišićne mase te normalnih kostiju.

Ugljikohidrati pomažu obnovi energetskih zaliha (glikogena) koje se troše tijekom aktivnosti, što je važno za bržu regeneraciju.

Kome je Goal Recovery™ namijenjen i od koje dobi?

Goal Recovery™ namijenjen je sportašima i aktivnim pojedincima koji žele podržati regeneraciju nakon fizičke aktivnosti.

Najprikladniji je za tinejdžere i odrasle sportaše. Proizvod nije namijenjen mlađoj djeci. Kod maloljetnika preporučujemo uporabu nakon savjetovanja s roditeljima ili trenerom.

Ima li Goal Recovery™ utjecaj na šećer u krvi?

Proizvod sadrži Palatinose™ (izomaltulozu), koja uzrokuje sporiji porast šećera u krvi u usporedbi s običnim šećerima.

To znači stabilniji izvor energije bez brzih oscilacija.

Postoje li prehrambeni razlozi za oprez?

Proizvod nije zamjena za uravnoteženu prehranu i zdrav način života. Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.

Sadrži mliječne sastojke (whey protein) i proizveden je u pogonu u kojem se koriste gluten, jaja i orašasti plodovi.

Je li Goal Recovery™ formuliran bez sastojaka s WADA popisa zabranjenih tvari?

Goal Recovery™ formuliran je bez sastojaka s WADA popisa zabranjenih tvari.

Ipak, to nije automatsko jamstvo u vezi s doping kontrolom, zato natjecateljskim sportašima preporučujemo da provjere svoju individualnu situaciju i pravila natjecanja.

Kako pravilno čuvati Goal Recovery™?

Proizvod čuvati dobro zatvoren na temperaturi između 5–30 °C, dalje od topline, vlage i sunčeve svjetlosti.

Nakon otvaranja ne čuvati dulje od 6 mjeseci. Rok uporabe označen je na ambalaži.

KORISTE IH PROFESIONALNI NOGOMETAŠI 👇
AP Football Nutrition video thumbnail
AP Football Nutrition video thumbnail
AP Football Nutrition video thumbnail
AP Football Nutrition video thumbnail
ŠTO NOGOMETAŠI KAŽU O AP FOOTBALL NUTRITIONU
Jakoslav Stanković NK Bravo
Jakoslav Stanković
NK Bravo
★★★★★
“Otkad koristim Goal Booster, moja igra se promijenila. Sada uvijek imam dovoljno izdržljivosti, energije i fokusa za svih 90 minuta.”
Žan Karničnik Slovenia
Žan Karničnik
Slovenija
★★★★★
“Goal Booster™ mi pomaže održati izdržljivost, energiju i fokus tijekom svih 90 minuta! Odličan dodatak za dane kada mi treba dodatna snaga na terenu.”
Matic Zavnik ND Primorje
Matic Zavnik
ND Primorje
★★★★★
Dodatak koji mijenja utakmice! Goal Booster™ je vrhunski dodatak za igrače kojima treba više energije i koji žele uspjeti u svojoj karijeri.”
Damjan Vuklišević NK Celje
Damjan Vuklišević
NK Celje
★★★★★
Više snage, izdržljivosti i fokusa! Bilo da se radi o obrani dugih lopti u kaznenom prostoru ili uključivanju u napad, Goal Booster uvijek pomaže!
Mark Gulić ND Primorje
Mark Gulić
ND Primorje
★★★★★
Otključao sam svoj potencijal! Goal Booster™ promijenio je moju igru pružajući trenutačni val energije upravo kada mi je najpotrebniji.”
Leo Rimac FC Koper
Leo Rimac
FC Koper
★★★★★
Savršena kombinacija za svakog nogometaša! Goal Booster™ daje mi energiju i fokus prije treninga, dok Goal Recovery™ pomaže bržem oporavku i održava me spremnim za sljedeći trening.”
Andraž Ruedl FC Koper
Andraž Ruedl
FC Koper
★★★★★
Više energije tijekom treninga, brži oporavak nakon njega. Goal Power™ pomaže mi održati energiju tijekom zahtjevnih treninga, a Goal Recovery™ podržava oporavak kako bih mogao ponovno pružiti maksimum već sljedeći dan.”
Jakoslav Stanković NK Bravo
Jakoslav Stanković
NK Bravo
★★★★★
“Otkad koristim Goal Booster, moja igra se promijenila. Sada uvijek imam dovoljno izdržljivosti, energije i fokusa za svih 90 minuta.”
Žan Karničnik Slovenia
Žan Karničnik
Slovenija
★★★★★
“Goal Booster™ mi pomaže održati izdržljivost, energiju i fokus tijekom svih 90 minuta! Odličan dodatak za dane kada mi treba dodatna snaga na terenu.”
Matic Zavnik ND Primorje
Matic Zavnik
ND Primorje
★★★★★
Dodatak koji mijenja utakmice! Goal Booster™ je vrhunski dodatak za igrače kojima treba više energije i koji žele uspjeti u svojoj karijeri.”
Damjan Vuklišević NK Celje
Damjan Vuklišević
NK Celje
★★★★★
Više snage, izdržljivosti i fokusa! Bilo da se radi o obrani dugih lopti u kaznenom prostoru ili uključivanju u napad, Goal Booster uvijek pomaže!
Mark Gulić ND Primorje
Mark Gulić
ND Primorje
★★★★★
Otključao sam svoj potencijal! Goal Booster™ promijenio je moju igru pružajući trenutačni val energije upravo kada mi je najpotrebniji.”
Leo Rimac FC Koper
Leo Rimac
FC Koper
★★★★★
Savršena kombinacija za svakog nogometaša! Goal Booster™ daje mi energiju i fokus prije treninga, dok Goal Recovery™ pomaže bržem oporavku i održava me spremnim za sljedeći trening.”
Andraž Ruedl FC Koper
Andraž Ruedl
FC Koper
★★★★★
Više energije tijekom treninga, brži oporavak nakon njega. Goal Power™ pomaže mi održati energiju tijekom zahtjevnih treninga, a Goal Recovery™ podržava oporavak kako bih mogao ponovno pružiti maksimum već sljedeći dan.”

Recenzije

Još nema recenzija.

Budite prvi koji će recenzirati “Goal Recovery™”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Preporučujemo i👇

Goal Recovery™

49,99 

Čestitamo! Imaš

TAJNI
POPUST

Odaberi znak i otkrij ga

Čestitamo! Imaš

Tajanstveni
popust

Odaberi znak i otkrij ga.

0